Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

ObrazekEva Longoria - Gabrielle Solis

V českém znění: Tereza Bebarová

Gabriel Solis, bývalá modelka, má vlastně všechno, o čem vždy snila: bohatého manžela, velký dům a bezstarostný život. Ale už i Gabriell poznala, že jenom peníze člověka šťastným neudělají. Nechává se utěšovat od zahradníka, naivního mladého hocha jménem John, který se do ní zamiloval...

http://images.google.com/images?svnum=10&hl=cs&lr=&q=Eva+Longoria&btnG=Hledat 

Eva Longoria
Místo narození: Corpus Christi, Texas, USA
Datum narození: 15. März 1975

Filmy:
„Snitch’d“ (2003)

TV - seriály:
„Dragnet“ (2003)
„The Young and the Restless“ (2001–2003)
„Báječní a bohatí" (1987)

TV-hostování:
„Beverly Hills 90210“ (2000)

Eva Longora vyrostla na Ranči v Texasu. Po skončení školy se zůčastnla talentové soutěže, která jí přivedla do L. A. Po její první TV-roli v seriálu “Báječní a bohatí” jste mohli tuto krásku vidět v kultovním seriálu “Beverly Hills 90210”. V roce 2002 dostala Eva za roli Isabell v seriálu “The Young and the Restless” “Alma Award”.

Eva Longoria se zasnoubila se svým přítelem basketbalovým hráčem Tonym Parkerem. ten je o 7 let mladší než Longoria. té je 31, zatímco Parkerovi je pouhých 24 let. Mluvčí Evy Longorie oznámila, že svatba se chystá v létě ve Francii, ze které Parker pochází. Zasnoubení přišlo po dvouleté známosti.

ObrazekFelicity Huffman - Lynette Scavo

V českém znění: Ivana Milbachová

Lynette Scavo byla velmi úspěšnou manažerkou, ale po tom co se před 6 lety vdala, tak z práce odešla a plně se věnuje své roli matky. Její manžel Tom, nebývá moc často doma, takže starost o jejich 4 hyperaktivní děti, je zcela na ní. Tekže není divu, že někdy na konci dne je na pokraji zhroucení.

http://images.google.com/images?hl=cs&q=Felicity+Huffman&btnG=Hledat+obr%C3%A1zky 

Felicity Huffman
Místo narození: Bedford, New York, USA
Datum narození: : 9. Dezember 1962

Filmy:
„Christmas with the Kranks“ ( 2004)
„Raising Helen“ (2004)
„Magnolia“ (1999)
„The Spanish Prisoner“ (1997)
„Hackers“ (1995),
„Things Change“ (1988)

TV - seriály:
„Out of Order“ (2003)

TV-hostování:
„Frasier“ (2003)
„Chicago Hope“ (1997)
„The XFiles“ (1993)
„Law and Order“ (1992)

Felicity má 6 starších sester a jednoho mladšího bratra. Své dětství prožila ve Wood Creeku v Coloradu. Po skončení Univerzity v New Yorku odjela do Londýna kde studovala herectví na Královské akademii dramatického umění. V roce 1997 se vdala za Williama H. Macho a o tři roky později se jim narodila jejich první dcera Sophia Grace a v roce 2002 jejich druhá dcera Georgia Grace.

ObrazekMarcia Cross - Bree Van De Kamp

Bree Van De Kamp je silná, perfekcionalistická žena. V jejím okolí musí být vše na svém místě. Na city nemá takováto perfektní hospodyňka čas. A bohužel nedaří se ani jejímu muži dosáhnout toho, aby polevila ze svých zásad.

Marcia Cross
Místo narození
: Marlborough, Massachusetts, USA
Datum narození: 25. duben 1962

Filmy: "Living in Fear" ( 2001), "Bad Influence" (1990), . . .
TV - seriály: "Everwood" (2002), "Melrose Place" (1992), . . .


Průlom v její kariéře nastal rolí Dr. Kimberly Shaw v americkém úspěšném seriálu "Merlose Place". Po skončení její role jako Dr. Shaw, Marcia ovšem v seriálu zůstala jako spoluautorka scénářů. Před rolí Bree v "Zoufalých manželkách" a před nominací v roce 2005 na Zlatých glóbech, hrála Marcia 2 roky ve velmi úspěšném seriálu "Everwood", jehož první 2. série jsme mohli sledovat take my u nás doma. Marcia Cross se nezajímá pouze o herectví. Nedávno získala titul z psychologie.

Zoufalá manželka porodila zdravá dvojčata, kterým se naštěstí daří dobře. Těhotenství totiž bylo rizikové, a tak Marcia musela skončit ještě před porodem v posteli. Marcia se již v posteli údajně nudila, a tak začalo natáčení seriálu přímo u ní doma v ložnici :). Ve třetí řadě seriálu bychom tak mohli vidět v seriálu Zoufalé manželky skutečnou ložnici Marcie.

Americká herečka Marcia Cross porodila dvojčata. Děvčátka Eden a Savannah přišly na svět v úterý 20. února v nemocnici v Los Angeles. První zprávy o narození dvojčat se objevila na internetové stránce magazínu People. Zpráva o těhotenství čtyřiačtyřicetileté Crossové se objevila loni v září necelé dva měsíce po hereččině svatbě s o pět let starším burzovním makléřem Tomem Mahoneyem. Oba vstoupili do manželství poprvé. V prosinci se pak Crossová magazínu Extra svěřila, jak ji vylekalo, když se dozvěděla, že při svém prvním těhotenství čeká dvojčata. "Zpanikařila jsem, byla jsem vyděšená, bála jsem se, že nebudu schopná být dobrou matkou pro dvě děti najednou," vylíčila své počáteční pocity představitelka "zoufalé manželky" Bree. "Je to, jako bych vyhrála v loterii, mít v mém věku dvojčata," přiznala ale zároveň herečka a zdůraznila, že "je velmi ve formě".

Marcia Cross žije s o pět let starším burzovním makléřem Tomem Mahoneyem. Toho si vzala loni v červnu. Samotná Marcia má 44 let.


ObrazekTeri Hatcher - Susan Mayer

V českém znění: Dana Černá

Susan Mayer je matka samoživitelka a velmi zmatkující osoba. Ještě že má svou dceru July, která jí stále říká, co je za potřebí udělat. Ale i tak July nemůže mít stále svou matku na očích. A tak se Susan dostane k zoufalému, neobratnému pokusu seznámit se s novým sousedem Mikem a sledovat svou konkurentku v boji o Mike Edie.

http://images.google.com/images?hl=cs&q=Teri Hatcher&lr=&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sa=N&tab=wi 

Teri Hatcher

Místo narození: Sunnyvale, Kalifornie, USA
Datum narození: 8. prosince 1964

Filmy:
„Spy Kids“ (2001)
„Tomorrow Never Dies“ ("Zítřek nikdy neumírá"(1997)
„Tango & Cash“ (1989)
„The Big Picture“ (1989)

TV - seriály:
Lois & Clark: The New Adventure of Superman“ (1993)
„The Love Boat“ (1977)

TV-hostování:
„Two and a Half Men“ (2004),
„Seinfeld“ (1993)
„Star Trek: The Next Generation“ (1988)

Teri Hatcher se proslavila v televizi jako zpívající mořská panna v seriálu “The Love Boat” a hostitelka v “Saturday Night Live”. Mnoho diváků jí zná také jako Lois Lane, reportérku z Daily Planet ze seriálu “Superman” Další úspěch slavila také jako jedna z Bondových dívek v Bodndovce s názvem “Zítřek nikdy neumírá”

Zoufalá manželka Teri Hatcherová odhalila tajemství své zdravé pleti. Do vany si pokaždé přilívá minimálně jednu láhev vína. "S alkoholem, hlavně s vínem, jsem sekla, protože má příliš kalorií. Ale na jeho blahodárné účinky na pleť nedám dopustit. Každý den si přidávám do koupele láhev vína," řekla Hatcherová.

ObrazekNicollette Sheridan - Edie Britt

V českém znění: Lucie Juřičková

Edie Brie, je velmi ctižádostivá žena a vše co chce, tak také dostane. Velmi si zakládá na svém vzhledu. Byla již 2x vdaná.

http://images.google.com/imagessvnum=10&hl=cs&lr=&q=Nicollette+Sheridan&btnG=Hledat

Nicollette Sheridan

Místo narození: Worthing, Sussex , England
Datum narození: 21. listopad 1963

Filmy:
„Beverly Hills Ninja“ (1997)
„Agent 00“ (1996), . . .

TV - seriály:
„Becker“
„Will and Grace“

Jeden z prvních filmů, ve kterém jsme mohli Nicollette vidět se jmenoval „The Sure Thing“, který byl natočen v roce 1985.

 

ObrazekMary Alice Young - Brenda Strong

Celá první série se točí kolem smrti Mary Alice, která se první díl zastřelí a její kamarádky chtějí vědět co jí k tomuto kroku vedlo.

Mary Alice Young

Místo narození: Brightwood, Oregon, USA
Datum narození: 25. březen 1958

Filmy:
„The Last Guy on Earth“ (2006),
„Missing Brendan“ (2003),
„Teddy Bears' Picnic“ (2002),
„The Deep End of the Ocean“ (1999),
„Get a Job“ (1998),
„Spaceballs“ (1987),
„Weekend Warriors“ (1986), . . .

TV - seriály:
„Everwood“ (2000 – 2005)
“Nip/Tuck“ (2003)
„7th Heaven“ (2000 – 2002)

TV-hostování:
„Island City“ (1994)
„Scorch“ (1992),…

Vyrůstala v Portlandu v Oregonu. V Arizoně navštěvovala státní univerzitu, kde studovala muzikál. Po skončení školy, se přestěhovala do Los Angeles a brzy byla k vidění v různých televizních a filmových rolích. Brenda je vdaná a se svým maželem a synem žijí v Los Angeles a v Los Angeles má své vlastní Yoga studio.

ObrazekAlfre Woodard - Betty Applewhite

Přistěhuje se do Wisteria Lane i se svým synem Matthewem jedné noci. Nikdo o ní nic neví. Betty je tajemná žena a časem vyplouvají na povrh její tajemstí.

Alfre Woodard
Místo narození : Tulsa, Oklahoma, USA
Datum narození: 8. listopadu 1952

Filmy:
”Take the Lead” (2006),
”Beauty Shop” (2005),
”The Forgotten” (2004),
”The Core” (2003),
”Miss Ever´s Boys” (1997),
”The Piano Lessons” (1995),
”Heart and Souls” (1993),
”Scrooged” (1988),
”Extremities” jako Patricia (1986),...

TV - seriály:
”Miss Evers Boys” (1997),
”St. Elsewhere” jako Dr. Roxanne Turner (1985 – 1987),...

Alfre je nejmladší ze 3 dětí. Již na střední škole hrála v divadelních představeních. Později studovala na Bostonské Univerzitě herectví. Poté co se přestěhovala do Los Angeles, přišla její první velká role ve filmu „Remember My Name“. V roce 1983 byla nominována na Oskara za vedlejší roli ve filmu “Cross Creek”. Nyní žije Alfre se svým manželem Roderickem Spencerem a dvěmi adoptovanými dětmi v Santa Monice. V People Magazinu byla označena za jednu z nejhezčích žen v USA.

Obrazek

http://images.google.com/images?svnum=10&hl=cs&lr=&q=Marcia+Cross&btnG=Hledat